Koledar ORGLE SLOVENIJE 2023

Slovensko orgelsko društvo je letos že drugo leto zapored izdalo stenski koledar z naslovom ORGLE SLOVENIJE 2023. Koledar ima naslovnico in 12 strani z barvnimi fotografijami orgel z različnih koncev Slovenije. S formatom 31,5 x 47 cm lahko koledar postane nepogrešljiv estetski element vsake dnevne sobe ali pisarne, lahko je lepo darilo, v vsakem primeru pa neposreden izkaz podpore delovanju našega društva. Celoten izkupiček od prodaje bo namreč namenjen za izvedbo 21. Slovenskega orgelskega ciklusa!

Naročilo za koledar s prodajno ceno 15 € lahko oddate s sporočilom na elektronski naslov luk.gojkosek@gmail.com (Luka Gojkošek) in vam bo brezplačno dostavljen na poljubni poštni naslov znotraj Slovenije. Naročilo naj vsebuje:

  1. ime in priimek kupca oz. naziv podjetja ali ustanove,
  2. naslov za dostavo pošiljke,
  3. količino koledarjev, ki jih naročate, ter
  4. priponko s potrdilom o že izvedenem nakazilu.

Plačilo pa prosimo, da nakažete na transakcijski račun našega društva:

       Slovensko orgelsko društvo
       Jenkova 4, 3320 Velenje
       IBAN: SI56 0400 1004 6431 367
       SWIFT: KBMASI2X

Število koledarjev je omejeno, zato z naročilom ne odlašajte!

 

Slovensko orgelsko društvo vam želi srečno, zdravo in muzikalno 2023!