Koledar Orgle Slovenije 2024

Slovensko orgelsko društvo je letos tretjič zapored izdalo stenski koledar z naslovom ORGLE SLOVENIJE 2024. Koledar vsebuje barvne fotografije 13 orgel najrazličnejših slogov z vseh koncev Slovenije. S formatom 31,5 x 47 cm lahko koledar postane nepogrešljiv estetski element vsake dnevne sobe ali pisarne, lahko je lepo darilo, v vsakem primeru pa neposreden izkaz podpore delovanju Slovenskega orgelskega društva. Celoten izkupiček od prodaje bo namenjen za izvedbo 22. Slovenskega orgelskega ciklusa!

Naročilo za koledar s prodajno ceno 17 € lahko skupaj s potrdilom o nakazilu oddate na elektronski naslov luk.gojkosek@gmail.com (Luka Gojkošek) in vam bo brezplačno dostavljen na poljubni poštni naslov znotraj Slovenije. Naročilo naj vsebuje:

  1. ime in priimek kupca oz. naziv podjetja ali ustanove,
  2. naslov za dostavo pošiljke,
  3. količino koledarjev, ki jih naročate, ter
  4. priponko s potrdilom o že izvedenem nakazilu.

Plačilo prosimo, da izvedete z nakazilom na transakcijski račun našega društva:

Slovensko orgelsko društvo
Jenkova 4, 3320 Velenje
IBAN: SI56 0400 1004 6431 367
SWIFT: KBMASI2X

Koledarji so na voljo do razprodaje zalog!
V slučaju, da bi koledarjev zmanjkalo, vam kupnino povrnemo.
V skladu s 1. odstavkom 94. člena ZDDV-1 nismo zavezanec za DDV, zato računa ne izdamo, v kolikor stranka ne izrazi izrecne želje. Za pravne osebe priskrbimo original račun.

Slovensko orgelsko društvo vam želi srečno, uspešno in glasbe polno leto 2024!