Prenovljena spletna stran

Slovensko orgelsko društvo je dobilo prenovljeno spletno podobo.

Že nekaj časa je bila načrtovana prenova spletne strani našega društva, z letošnjim letom pa smo projekt tudi izpeljali. Veseli nas, da vam lahko predstavimo novo spletno podobo našega društva.

Želeli smo ustvariti stran s hitro dostopnimi informacijami in pregledno ter pestro vsebino.
Slovensko orgelsko društvo se vse od ustanovitve trudi približati orgle ljudem po vsej Sloveniji. S prenovljenimi spletnimi stranmi smo si zastavili pomemben cilj – redno objavljati zanimive prispevke iz orgelskega sveta in jih s pomočjo družbenih omrežij čimbolj razširiti med ljudi.

Šteje vsaka delitev objave, zato bomo iskreno veseli tudi vaše.

Ko ima človek nekaj rad, si želi svoje veselje in radost deliti z drugimi. Mi imamo radi orgle, njihovo zapleteno zgradbo, najrazličnejše zvoke, izvirnost in neponovljivost vsakega inštrumenta.
Hvala, ker delite z nami to veselje.